Hakkımızda

1999 yılından bugüne dijital sektörün içinde olan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon birçok başarılı projede yer almıştır. E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon üreticiler ile tüketicilerin isteklerini iyi bilir ve en kârlı alışveriş imkânını sunar.

Tecrübeli kadromuz ve istikrarlı bir şekilde ilerlediğimiz vizyon ve misyonlarımız doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi planlıyoruz. Sadece e-ticaret konusunda değil, web tasarım, web site analizi, kurumsal yazılım hizmetleri, SEO, sosyal medya yönetimi ve birçok konuda deneyimli ekibimiz ile sizin tüm eksikleriniz için yanınızdayız.

Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan 5saat.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.

Ticaret yöntemlerinin son zamanlarda en popüler yolu olan e-ticaret yöntemi, size; ürününüzü satabilmek için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlar ve toptan bir şekilde satış fırsatı sunar.

Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran bu sistemi kullanırken, 7/24 danışmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Teknoloji platformunda birinciliği hedefleyen 5saat.com markası ve logosu, Samko Ticaret Danışmanlık Organizasyon’un markasıdır. kurucusu olduğu alışverişin en keyifli hali ile karşınızda. Binlerce markanın saatlerini bulabileceğiniz 5saat.com da ve takı aksesuarlarından, parfüme; sizin, evinizin ve sevdiklerinizin tüm kişisel ihtiyacı için yanınızda.